Kategorie: / Pozostałe / Zegarki i biżuteria

EdiBazzar Opinie Klientów

średnia ocen: 3.56
opinie o EdiBazzar
1 / 5 2023-03-08

Dowodem na to, że sklep jest dobry, jest jakość jego obsługi. W związku z tym, spróbujcie skontaktować się telefonicznie, a następnie wyślijcie e-mail i czekajcie na odpowiedź. Po tym zastanówcie się, czy chcecie podjąć ryzyko reklamacji. Osobiście nie polecam tego.

1 / 5 2023-03-08

Podstawową oznaką dobrego sklepu jest profesjonalny dział obsługi klienta. Dlatego warto najpierw spróbować skontaktować się z nim telefonicznie, a następnie wysłać maila i oczekiwać na odpowiedź. Dopiero po tym możemy zdecydować, czy ryzykować złożenie reklamacji. Osobiście jednak bardzo odradzam.

5 / 5 2022-11-22

Zamówiłam dwie torby na plecy, parę kolczyków oraz zegarek. Dostrzegłam, że ceny są bardzo niskie i miałam wiele wątpliwości, czy te rzeczy będą odpowiednio ładne i dobrej jakości. Jednakże, niespodziewanie, zostałam mile zaskoczona! Jestem rzeczywiście zadowolona, jakość jest dobra jak na takie niskie ceny. Bez wątpienia, będę stałą klientką.

1 / 5 2022-09-02

Torebka damska

UWAGA!!! - Torebki smierdza, wietrzenie nie pomaga. Proces reklamacji to jakas KPINA. Unikac jak ognia !!! Szkoda,ze nie mozna dac zero gwizdek.

5 / 5 2021-12-18

Towar znakomity niska cena

1 / 5 2021-11-21

Zamówiłam dwa zegarki, lecz w trakcie ich realizacji poproszono mnie o możliwość wyboru innego koloru, ponieważ w poprzednim kolorze skończyły się zapasy. Zgodziłam się, ale otrzymałam zegarek o brzydkiej barwie oraz drugi w wersji męskiej zamiast damskiej. Po skontaktowaniu się z obsługą klienta, zostaliśmy umówieni na zwrot 30 procent ceny, ale niestety zegarki nie mogą już zostać wymienione, ponieważ zostały wyczerpane. To po prostu absurdalne.

5 / 5 2021-11-18

Kupiłam dziesięć okularów, ponieważ cena była naprawdę atrakcyjna. Po otwarciu paczki, zobaczyłam dużą ilość folii bąbelkowej, w której starannie zapakowane były okulary. Każda para była dodatkowo zabezpieczona folią ochronną i umieszczona w woreczku. Wszystkie okulary wyglądały dokładnie tak samo jak na zdjęciach. Gorąco polecam.

5 / 5 2021-07-12

Kupiłam opaskę męską na spodnie z automatyką klamrową. Kiedy otworzyłam paczkę, byłam zaskoczona. Pasek wygląda niesamowicie, zapłaciłam za niego bardzo niewiele i naprawdę jestem zadowolona. Gorąco polecam.

5 / 5 2021-07-12

Kupiłam pasek dla mężczyzny z automatyczną klamrą. Kiedy otworzyłam paczkę, byłam zadziwiona. Pasek wygląda świetnie, zapłaciłam niewiele i naprawdę jestem zadowolona. Gorąco polecam.

1 / 5 2021-06-11

To był straszny stan rzeczy. Torebka, którą otrzymałam, była kompletnie zniszczona. Suwak wystawał poza torebkę aż o 17 centymetrów! Dodatkowo była cała pokryta kurzem i miała okropny zapach chińskich wyrobów. Oczywiście, gdy zgłosiłam problem, odmówili mi zwrotu i zaproponowali jedynie 50% zwrotu pieniędzy. Radzę trzymać się z daleka od tego sklepu.

1 / 5 2021-06-11

To straszne! Torba, którą zamówiłam, przyszła w opłakanym stanie. Suwak wystawał z torebki aż o 17cm! Dodatkowo była cała pokryta kurzem i pachniała chińszczyzną. Co gorsza, kiedy zwróciłam się o zwrot, odmówili go, oferując jedynie 50% zwrotu pieniędzy. Radzę wszystkim unikać tego sklepu.

5 / 5 2021-06-11

Nie mam odpowiednich słów, aby opisać: zamówiłem zegarek, ale dostarczono mi inny. Napisałem do nich, a następnego dnia zadzwonili, że wysyłają mi nowy zegarek, ale żądają ode mnie zwrotu poprzedniego i przesłania im numeru konta, aby zwrócili mi koszty przesyłki. Odesłałem zegarek, ale od nich nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wysłałem do nich 6 maili.

5 / 5 2021-06-07

Dzisiaj przyszła do mnie paczka, na którą czekałam. Zamówiłam 9 różnych produktów i muszę przyznać, że towar jest dokładnie taki, jak go opisano. Naprawdę prezentuje się jeszcze lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach. Dodatkowo, na każdym etapie zamówienia otrzymywałam powiadomienia na maila, co bardzo mi się podobało. Kurier również zasługuje na pochwałę, gdyż dostarczył przesyłkę bez żadnych problemów. Gorąco polecam tę firmę i wysyłam pozdrowienia.

5 / 5 2021-06-07

Dzisiaj właśnie dostarczono mi paczkę. Zakupiłam 9 różnych rzeczy. Towar jest zgodny z opisem. Wygląda jeszcze lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach. Otrzymywałam powiadomienia e-mail na każdym etapie przesyłki. Kurier był bardzo profesjonalny, nie mam żadnych zastrzeżeń. Gorąco polecam i pozdrawiam.

1 / 5 2021-04-28

Okazuje się, że zakupy na Edibazzar były kompletną klapą, zwłaszcza, że były pierwszymi i jednocześnie ostatnimi. Zdecydowanie należy unikać tego sklepu! Towar jest uszkodzony i nie nadaje się do użytku, lepiej od razu wyrzucić do kosza. Poza tym wydziela nie do wytrzymania sztuczny zapach plastiku. Nie ma mowy o jakości. Co więcej, przesyłka była niedostatecznie zabezpieczona, a sklep nie odpowiada na telefony, a jedno z nich ma zapchaną skrzynkę pocztową. Ich podejście zawiera się w frazie: "kup, zapłać i do widzenia". Nie polecam tego sklepu. Należy zgłosić go do Inspekcji Handlowej.

5 / 5 2021-04-12

Polecam????

1 / 5 2021-04-03

Zamówiony produkt nie wyglądał tak jak na zdjęciu, miał inną kolorystykę. Próba zgłoszenia reklamacji nie przyniosła rezultatu, a sprzedawca zasugerował wymianę towaru na moje własne koszty. Ogólnie odradzam ten produkt. Dodatkowo, pasek zegarka wydawał nieprzyjemny zapach - to też muszę wspomnieć.

1 / 5 2021-04-03

Mój zakup nie odpowiadał zdjęciu, był w innym kolorze niż ten, który wybrałem. Kiedy próbowałem złożyć reklamację, niestety zakończyła się niepowodzeniem. Niestety, jedyną propozycją, jaką otrzymałem, było wymienienie produktu na moje własne koszty. Nie polecam tego doświadczenia. Co więcej, pasek zegarka, który otrzymałem, miał nieprzyjemny zapach.

5 / 5 2021-02-08

wsuwka do włosów z jaskółką i spinka listek - przepiękne, nietuzinkowe, cena bardzo przystępna, szybka dostawa. Polecam !!!

5 / 5 2020-12-20

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Plecaki są dobrej jakości. Polecam.

Rzetelne opinie o EdiBazzar

EdiBazzar

Siedziba
Lublin

WWW
https://www.edibazzar.pl/

Email
[email protected]

Telefon
731484225

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie