Kategorie: / Usługi

Edom sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Edom sp. z o.o.
5 / 5 2022-06-29

Doskonale wiemy, że sprzedawcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach reklamowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w Internecie funkcjonują takie miejsca. Przyjazne, dbające o konsumenta marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a nieuczciwi sprzedawcy tracą kolejnych klientów. Dzięki!

5 / 5 2022-03-01

Komentarze klientów o markach i ich asortymencie czytałem w ostatnim czasie tylko w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Niektóre komentarze są pełne emocje, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-04-22

Nie tylko wystawiam tu opinie o firmach i markach. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu serwisowi już z 6 razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z niesolidnym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście wartościową firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-02-13

Nie tylko zamieszczam tu opinie o firmach. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu miejscu już co najmniej kilka razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z antykonsumenckim sprzedającym. Za to wybrałem faktycznie cieszącą się świetną renomą firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Cieszę się, że jesteście.

Rzetelne opinie o Edom sp. z o.o.

Edom sp. z o.o.

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie