Kategorie: / Pozostałe

Educco.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Educco.pl
5 / 5 2022-03-25

Przedtem, jedynie sprawdzałem opinie konsumentów dotyczące firm i ich produktów na Google i w social media. Teraz, muszę również zaglądać tutaj. Niekiedy opinie są niewystarczająco rzeczowe i bardziej opierają się na emocjach niż na faktycznych informacjach o produkcie. Jednak, mam pewność, że recenzje nie są ukrywane przez administratorów platformy.

5 / 5 2021-08-28

Nie ograniczam się tylko do pisania recenzji na temat produktów i usług. Jak można się domyślić, częściej sprawdzam je osobiście. Dzięki temu portalowi uniknąłem wielokrotnie transakcji z dostawcami, których ogólnie się nie poleca. Zamiast tego natrafiłem na naprawdę godną zaufania markę, której jestem wiernym klientem od dłuższego czasu. Cieszę się, że istniejecie.

5 / 5 2021-08-03

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu produktu, który spełnia ich oczekiwania, zamówieniu usługi optymalnej jakości oraz znalezieniu rzeczywiście zaufanego sprzedającego. Najlepszą cechą tego portalu, moim zdaniem, jest to, że opinie nie są moderowane. Opinia jest publikowana na stronie od razu, bez żadnych zmian wprowadzanych przez moderatorów.

5 / 5 2021-06-26

Przed dokonaniem zakupu w sklepie internetowym, zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników na temat sklepu i produktu, który mnie interesuje. Robię to od kilku tygodni i zawsze korzysta mi z tego, unikając problemów z wymianami, zwrotami, reklamacjami czy sporem ze sprzedającym. Dlatego polecam każdemu ten sposób postępowania, szczególnie jeśli nie ma czasu ani ochoty na problemy związane z zakupem online.

Rzetelne opinie o Educco.pl

Educco.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.educco.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie