Kategorie: / Pozostałe

Educco.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Educco.pl
5 / 5 2022-03-25

Opinie konsumentów o firmach i ich portfolio sprawdzałem wcześniej tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Aktualnie zaglądam obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że administratorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2021-08-28

Nie tylko piszę tutaj opinie o towarach i usługach. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już wiele razy uniknąłem transakcji z ogólnie niepolecanym dostawcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę uczciwą markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2021-08-03

Cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w zakupie spełniającego oczekiwania produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście zaufanego sprzedającego. Największym plusem tego portalu jest, według mnie, brak moderowania opinii. Opinia zostaje niezwłocznie opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-26

Zanim kliknę ”potwierdzam i płacę”, każdorazowo zaglądam tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu online i interesującego mnie wyrobu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o Educco.pl

Educco.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.educco.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie