Kategorie: / Pozostałe

Edukacyjny-swiat.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Edukacyjny-swiat.pl
5 / 5 2022-07-09

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one obrobione czy nawet usunięte przez moderatora serwisu. Na tym portalu wszystkie moje komentarze pojawiają się praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy lidera na rynku. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2022-07-02

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy firm, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywistym jest, że o gustach się nie dyskutuje, ale jak widzę, że jakaś firma ma prawie same negatywne opinie, to rezygnuję, bo na bank nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2022-02-26

Zanim kliknę ”kupuję”, wcześniej zaglądam na tą stronę i zgłębiam recenzje innych osób na temat wybranego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedającym.

5 / 5 2020-12-23

Cieszę się, że mam szansę pomóc innym konsumentom w znalezieniu odpowiedniego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Niepodważalnym atutem tego serwisu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o Edukacyjny-swiat.pl

Edukacyjny-swiat.pl

Siedziba
Czechowice-Dziedzice

WWW
http://edukacyjny-swiat.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie