Kategorie: / Pozostałe

Edukacyjny-swiat.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Edukacyjny-swiat.pl
5 / 5 2022-07-09

Recenzje piszę tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one usunięte przez moderatora. Na tym portalu komentarze pojawiają się natychmiast po wpisaniu, bez względu na treść lub ocenę, i szanuję to, że nie ulegacie presji.

5 / 5 2022-07-02

Jestem przekonany, że każdy osobisty ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Jest jasne, że gusty się różnią i nie da się o nich dyskutować, ale jeśli zauważam, że konkretna firma ma głównie negatywne opinie, to zrezygnuję z jej usług, gdyż wiem, że nie wszystkie te oceny są niezasadne.

5 / 5 2022-02-26

Zanim dokonuję zakupu, zawsze sprawdzam recenzje innych osób na stronie dotyczące sprzedawcy i produktu, które wybieram. Praktykuję tę metodę od kilku lat i nigdy nie miałem żadnych problemów. Polecam to każdemu, kto nie chce tracić czasu oraz unikać wymiany produktów, reklamacji lub nieprzyjemnych rozmów z sprzedającym.

5 / 5 2020-12-23

Jestem zadowolony, że mogę pomóc innym kupującym w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi i wyborze rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Jako, że jestem użytkownikiem tego serwisu, uważam, że jego niezaprzeczalnym atutem jest brak moderacji komentarzy. Moja opinia zostaje szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Edukacyjny-swiat.pl

Edukacyjny-swiat.pl

Siedziba
Czechowice-Dziedzice

WWW
http://edukacyjny-swiat.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie