Kategorie: / Pozostałe

Edupomoce.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Edupomoce.pl
5 / 5 2022-01-31

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach i usługach. Chyba jeszcze częściej je czytam. Dzięki Wam już wiele razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nieuczciwym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście rzetelną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Super, że jesteście.

5 / 5 2022-01-18

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je sprawdzam. Dzięki tej stronie już z 10 razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z nieszanującym klienta sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę wiarygodną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-01-13

Oczywistym jest, że firmy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach promocyjnych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, nastawione na klienta biznesy mogą zareklamować się i otrzymać feedback, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą uznanie klientów. Brawo!

5 / 5 2022-01-09

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem w ostatnim czasie tylko w profilu firmy w Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

Rzetelne opinie o Edupomoce.pl

Edupomoce.pl

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://edupomoce.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie