Kategorie: / Dom / Pozostałe

Edywany.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Edywany.com
5 / 5 2022-07-26

Jestem zadowolony/zadowolona z możliwości udzielenia pomocy innym konsumentom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu optymalnej usługi oraz w znalezieniu naprawdę uczciwego sklepu. Według mnie, dużym plusem tej strony jest brak edycji komentarzy. Opinie są publikowane niemal natychmiastowo, a moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-03-11

W mojej opinii każdy człowiek ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki dotyczącej zakupionych produktów, korzystanych usług lub marek, z którymi naprawdę miał bezpośredni kontakt. Oczywiście, gusty są różne, jednakże jeśli zauważam, że dany sprzedawca ma głównie negatywne opinie, to zrezygnuję z zakupu, ponieważ wierzę, że wszyscy klienci nie mogą się mylić.

5 / 5 2022-02-05

Właściwie wszyscy wiedzą, że przedsiębiorcy oraz politycy często dają wiele obietnic. Niestety, w rzeczywistości rzeczywistość może odbiegać od tego, co opisano w reklamach. Z tego powodu uważam, że witryny internetowe, które stawiają na konsumentów, są bardzo pożyteczne. Dzięki nim przyjazne dla klientów biznesy mogą promować swoje usługi i dowiedzieć się, gdzie zawodzą. Z drugiej strony oszustowie tracą na tym swoją reputację, a także pieniądze i klientów. Jest to świetna inicjatywa!

5 / 5 2021-12-31

Jak w przypadku rządu, sprzedający często dają wiele obietnic. Niestety rzeczywistość często jest mniej optymistyczna niż to co prezentują w reklamach. Dlatego tak ważne są serwisy internetowe, które pomagają w rozróżnieniu uczciwych marek od tych, które nie są rzetelne. Dzięki temu uczciwi sprzedawcy mają szansę na zyskanie klientów i wskazówki dotyczące poprawy swojej oferty, podczas gdy niesolidni tracą swój prestiż oraz klientów. To dobra wiadomość!

5 / 5 2020-02-04

dywan w salonie cieszy oko

Rzetelne opinie o Edywany.com

Edywany.com

Siedziba
Poznań

WWW
http://www.edywany.com/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 100 48 91

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie