Kategorie: / Pozostałe

Edziecko.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.50
opinie o Edziecko.com.pl
2 / 5 2019-01-13

Przypadkiem zamówiłam szelki dla dziecka i mimo zmiany statusu na "realizowane", przez kilka dni nie otrzymałam żadnych informacji. Chciałam skontaktować się z firmą, ale na mojego maila nigdy nie odpowiedzieli. Dopiero po kilku dniach udało mi się do nich dodzwonić i dowiedziałam się, że brakuje towaru na magazynie - niezgodnie z regulaminem, który mówił, że zostanę o tym od razu poinformowana. Pani z obsługi klienta zapewniła mnie, że towar zostanie wysłany następnego dnia i powinienem go otrzymać w ciągu 2-3 dni. Niestety, otrzymałam paczkę dopiero po 2 tygodniach, ponieważ została wysłana tydzień później, niż obiecano mi przez telefon. Zdecydowanie odradzam ten sklep i zachęcam do poszukania innych.

5 / 5 2018-12-22

Zaczęliśmy robić zakupy w sklepie edziecko jeszcze przed narodzinami naszego dziecka. Teraz, gdy moje dziecko ma prawie dwa lata, nadal jestem bardzo zadowolona z zakupów tam. Obsługa jest miła, a dostawa zawsze ekspresowa, nawet w okresie przed świętami. Co więcej, jeśli zamawiany towar nie jest dostępny, otrzymujemy telefon w tej sprawie, co jest bardzo ważne. Serdecznie polecam ten sklep!

2018-07-16

Infolinia nie odpowiada, całkowita nierzetelnośc informacji o stanie realizacji, brak odpowiedzi na maile, opóźnienia. Totalna porażka

5 / 5 2018-01-01

Sklep LUNA jest niezwykle szybki w realizacji zamówienia, a kontakt z nimi przebiega bezproblemowo. Obsługa zarówno telefoniczna, jak i mailowa jest niezwykle miła. Zamówiony towar jest zgodny z opisem i nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam sklep LUNA i naprawdę warto im zaufać!

5 / 5 2018-01-01

Zamówienie zostało szybko zrealizowane, a kontakt ze sklepem przebiegał bezproblemowo. Obsługa zarówno telefoniczna, jak i mailowa była bardzo miła. Towar był zgodny z opisem i nie mam żadnych uwag. Gorąco polecam sklep LUNA. Naprawdę warto im zaufać!

5 / 5 2017-08-27

Kupiłam laktator jako prezent i otrzymałam go już na kolejny dzień po złożeniu zamówienia. Bardzo miło współpracowało się z obsługą sklepu, zarówno przez telefon, jak i osobiście. Przesyłka była starannie zapakowana. Gorąco polecam ten sklep.

5 / 5 2017-08-27

Dostałam laktator jako prezent, a już na następny dzień od złożenia zamówienia go otrzymałam. Komunikacja z obsługą sklepu zarówno drogą telefoniczną, jak i ogólnie była bardzo dobra. Wysyłka była starannie zapakowana. Gorąco polecam ten sklep.

Rzetelne opinie o Edziecko.com.pl

Edziecko.com.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.edziecko.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
22 642-16-23

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie