Kategorie: / Pozostałe

Edziecko.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.25
opinie o Edziecko.com.pl
2 / 5 2019-01-13

Zamówiłam szelki dla dziecka, po zmianie statusu na "realizowane" przez kilka dni nie było żadnych informacji. Na maila nit nie odpowiedział dopiero po paru dniach się dodzwoniłam i się okazało,ze brak towaru na magazynie - gdzie w regulaminie jest wyraźnie napisane, że gdy coś takiego się wydarzy zaraz zostanę o tym poinformowana. Po telefonie Pani zapewniła mnie, że następnego dnia dostaną towar i zostanie od do mnie wysłany, i powinnam go dostać za 2 max. 3 dni. Dostałam za 2 tygodnie bo paczka nie została wysłana następnego dnia a tydzień później. NIE POLECAM, a jak komuś bardzo zależy to radze poszukać w innych sklepach.

5 / 5 2018-12-22

Jeszcze przed narodzinami naszego dziecka zaczęliśmy robić zakupy w tym sklepie. Dziś moje dziecko ma prawie dwa latka i cały czas jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie edziecko:). Miła obsługa,ekspresowa dostawa-nawet w okresie przed świątecznym. Jeśli nie ma zamawianego towaru to jest telefon w tej sprawie co jest bardzo ważne. Gorąco polecam!

2018-07-16

Infolinia nie odpowiada, całkowita nierzetelnośc informacji o stanie realizacji, brak odpowiedzi na maile, opóźnienia. Totalna porażka

5 / 5 2018-01-01

Szybka realizacja zamówienia, bezproblemowy kontakt ze sklepem, baaardzo miła obsługa zarówno telefoniczna jak i mailowa, towar zgodny z opisem, ... po prostu żadnych uwag. Serdecznie polecam sklep LUNA. Naprawdę warto im zaufać!

5 / 5 2017-08-27

Laktator kupiłam na prezent i otrzymałam go na drugi dzień od złożenia zamówienia. Bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu również telefoniczny. Przesyłka dobrze zapakowana. Polecam ten sklep.

Rzetelne opinie o Edziecko.com.pl

Edziecko.com.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.edziecko.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
22 642-16-23

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie