Kategorie: / Komputery i Internet / Reklama i Marketing

Efabryka.net Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Efabryka.net
5 / 5 2022-09-11

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem do tej pory tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-11-10

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy dostawców, z którymi faktycznie miał do czynienia. Jednocześnie uważam, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jeśli widzę, że jakaś rzecz ma praktycznie same niepochlebne opinie, to nie zamawiam, bo dam sobie rękę uciąć, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-10-27

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-08-20

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy dostawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Jednocześnie uważam, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jak widzę, że ktoś ma prawie same niepochlebne opinie, to nie zamawiam, bo dam sobie rękę uciąć, że nie wszystkie są bezzasadne.

Rzetelne opinie o Efabryka.net

Efabryka.net

Siedziba
Bielsko-Biała

WWW
http://efabryka.net

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie