Kategorie: / Dom

Efecto.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Efecto.pl
5 / 5 2022-09-22

Zanim kliknę „złóż zamówienie”, obowiązkowo zaglądam tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-05-21

Nie tylko wystawiam tu opinie o produktach i usługach. Znacznie częściej je czytam. Dzięki wam już co najmniej kilka razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście rzetelną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Super, że jesteście.

5 / 5 2022-01-15

Zdajemy sobie sprawę, że marki, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedający tracą wiarygodność i klientów. Dzięki!

5 / 5 2020-12-22

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o dużych sieciach, jak również o nowo powstałych firemkach z mojej wioski. Obligatoryjnie tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Bardzo dobrze, że istnieją tego typu strony.

Rzetelne opinie o Efecto.pl

Efecto.pl

Siedziba
Wrocław

WWW
http://www.efecto.pl

Email
[email protected]

Telefon
790 639 484

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie