Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Dom

efektczystosci.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o efektczystosci.pl
5 / 5 2022-05-05

W przeszłości, aby poznać opinie konsumentów o firmach i ich ofercie, sprawdzałem tylko wizytówki firm na Google i mediach społecznościowych. Teraz sprawdzam obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są pełne emocji, więc trudno dowiedzieć się więcej o samym produkcie lub usłudze. Jednak jestem pewny, że administratorzy tej platformy nie ukrywają żadnych recenzji.

5 / 5 2022-03-11

Jestem zadowolony, że mogę pomóc innym klientom w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi oraz w odnalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Dużym atutem tej platformy jest, moim zdaniem, brak moderacji opinii. Opinie są szybko publikowane na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-08-04

Nie tylko piszę recenzje o firmach i marek na tej stronie, ale częściej je czytam. Dzięki tej platformie już czterokrotnie udało mi się uniknąć podpisania umowy z nieuczciwym przedsiębiorcą, który nie szanuje klientów. Zamiast tego, znalazłem firmę, która jest naprawdę uczciwa i jestem jej lojalnym klientem do dzisiaj. Cieszę się, że istniejecie.

5 / 5 2021-07-14

W ostatnich latach przeglądałem opinie użytkowników na temat firm i ich ofert tylko na stronach Google i na profilach na Facebooku. Teraz regularnie sprawdzam je także tutaj. Często opinie są zbyt ogólne i nie dają dużo informacji na temat samego produktu czy usługi. Ale przynajmniej wiem, że właściciele tej strony nie ukrywają treści.

Rzetelne opinie o efektczystosci.pl

efektczystosci.pl

Siedziba
Łódź

WWW
http://efektczystosci.pl

Email
[email protected]

Telefon
504098277

Komórka
504098277

Infolinia
504098277

Logowanie