Kategorie: / Dom i ogród

efektownyogrod.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o efektownyogrod.pl
5 / 5 2022-04-23

Analizuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one ”złagodzone” czy nawet ukryte przez administratora witryny. Na tej stronie wszystkie moje wypowiedzi są widoczne praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej marki, czy rynkowego lidera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to Was szanuję.

5 / 5 2022-02-15

Sprawdzam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione czy wręcz wykasowane przez właściciela serwisu. W tym miejscu wszelkie moje komentarze publikowane są niemal od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firemki, czy jakiegoś imperium. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-05-15

Nie tylko wystawiam tu opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już kilka razy udało mi się uniknąć związania się umową z ogólnie niepolecanym dostawcą. Za to wybrałem rzeczywiście sprawdzoną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2020-12-08

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat kupionych produktów, zamówionych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywistym jest, że o gustach się nie dyskutuje, ale jeśli widzę, że jakaś firma ma niemal same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o efektownyogrod.pl

efektownyogrod.pl

Siedziba
Sochaczew

WWW
http://efektownyogrod.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie