Kategorie: / Dom i ogród

efektownyogrod.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o efektownyogrod.pl
5 / 5 2022-04-23

Analizuję i piszę opinie tylko wtedy, gdy jestem całkowicie pewien, że nie zostaną one ukryte lub zmienione przez administratora strony. Na tej stronie moje opinie są widoczne natychmiast po ich napisaniu, bez znaczenia czy są pozytywne, krytyczne, dotyczą małej lub dużej marki. Widzę, że nie ulegacie wpływom i to bardzo cenię.

5 / 5 2022-02-15

Publikuję moje opinie dopiero wtedy, gdy jestem pewien, że właściciel serwisu ich nie zmieni ani nie skasuje. Wszystkie moje komentarze są opublikowane niemal natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych firm czy też dużych imperiów. Cieszę się, że możecie mieć taki otwarty stosunek i szanuję to.

5 / 5 2021-05-15

Nie tylko zamieszczam tutaj recenzje na temat sprzedających i ich oferty. Zdecydowanie częściej je przeglądam. Dzięki tej platformie udało mi się już kilka razy uniknąć podpisywania umowy z niewłaściwym dostawcą. Zamiast tego wybrałem firmę, która jest naprawdę godna zaufania i jestem ich lojalnym klientem do dzisiaj. Cieszę się, że jesteście tutaj.

5 / 5 2020-12-08

Moim zdaniem, każdy ma pełne prawo do podzielenia się swoją opinią na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście, gusty są różne i nie ma sensu roztrząsać o nich, jednak jeśli zauważam, że jakaś firma ma praktycznie same negatywne opinie, to poszukuję dalej, ponieważ na pewno coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o efektownyogrod.pl

efektownyogrod.pl

Siedziba
Sochaczew

WWW
http://efektownyogrod.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie