Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Efes Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Efes
5 / 5 2023-01-20

Na tej stronie są udostępniane opinie o dużych międzynarodowych markach, jak również o małych sklepach rodzinnych z mojej okolicy. Przed dokonaniem zakupu w nieznanym mi sklepie, zawsze sprawdzam tu opinie i do tej pory nie wpadłam w pułapkę. Jest wspaniale, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2022-06-22

Przed dokonaniem zakupu, zawsze sprawdzam komentarze innych użytkowników na temat sklepu i produktów, które mnie interesują, korzystając z tego portalu. Robię to od wielu lat i nigdy nie zostałem zawiedziony. Polecam tę platformę każdemu, kto nie chce tracić czasu i energii na późniejsze kłopoty, takie jak zwroty, reklamacje czy dyskusje z sklepem.

5 / 5 2022-05-24

Przedtem zawsze sprawdzałem recenzje użytkowników o firmach i ich produkcie tylko na Google i Facebooku. Teraz jednak również regularnie sprawdzam je tutaj. Niektóre opinie są mało rzeczowe, bardziej oparte na uczuciach, więc trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak przynajmniej widać, że właściciele strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2021-12-23

Nie ma nic lepszego od kebaba na kolację :DD

5 / 5 2021-11-03

Na tej stronie można znaleźć opinie o znanych producentach oraz niewielkich firmach z mojego regionu. Często korzystam z niej przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie i zawsze było warto. Jestem wdzięczna za istnienie takich portali.

Rzetelne opinie o Efes

Efes

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.restauracjaefes.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 619 03 15

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie