Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Efes Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Efes
5 / 5 2023-01-20

Publikowane są tutaj opinie zarówno o globalnych markach, jak również o rodzinnych sklepach z moich okolic. Niemal zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2022-06-22

Zanim kliknę „złóż zamówienie”, obowiązkowo zaglądam na ten portal i czytam komentarze innych użytkowników na temat konkretnego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w sumie już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, rezygnacje, reklamacje oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2022-05-24

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-12-23

Nie ma nic lepszego od kebaba na kolację :DD

5 / 5 2021-11-03

Publikowane są tutaj opinie zarówno o renomowanych producentach, jak również o małych firemkach z mojego regionu. Bardzo często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Bardzo dobrze, że istnieją tego typu portale.

Rzetelne opinie o Efes

Efes

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.restauracjaefes.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 619 03 15

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie