Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia

eFinCo Sp. z o. o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o eFinCo Sp. z o. o.
5 / 5 2022-10-26

Przed kliknięciem przycisku "zamawiam", zawsze sprawdzam recenzje innych klientów dotyczące wybranego sklepu internetowego i produktu. Robię to regularnie od kilku miesięcy i zawsze udało mi się uniknąć oszustw. Polecam ten portal każdemu, kto nie chce tracić czasu ani energii na późniejsze zwroty, reklamacje czy rozmowy z sprzedawcą.

5 / 5 2022-03-20

Znane jest, że osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, tak samo jak nasi rządzący, uwielbiają wydawać wiele obietnic. Jednak w rzeczywistości sytuacja bywa różna - na pewno nie jest tak świetnie, jak w reklamowych publikacjach. Dlatego sądzę, że jest dobrym pomysłem, że w Internecie pojawiają się strony, które pozwalają na recenzowanie działalności firm. Przedsiębiorstwa, które są uczciwe i przykładają się do zadowolenia klientów, mogą się wypromować i dalej pracować nad poprawą jakości swoich usług, natomiast ci niesolidni tracą reputację w oczach klientów. Imponujące!

5 / 5 2021-10-02

Tutaj można przeczytać opinie na temat zarówno dobrze znanych sieci, jak i nowo powstałych firm z mojej gminy. Zawsze zaglądam tu przed złożeniem zamówienia w nieznanych mi sklepach i do tej pory nie było mnie rozczarowanych. Cieszę się, że istnieją takie strony.

5 / 5 2021-08-12

Na tej stronie można przeczytać opinie o renomowanych markach i małych sklepach z mojej okolicy. Zawsze sprawdzam tu przed zakupem w nieznanym sklepie i jeszcze nigdy nie zostałam rozczarowana. Jestem wdzięczna, że istnieją takie miejsca.

Rzetelne opinie o eFinCo Sp. z o. o.

eFinCo Sp. z o. o.

Siedziba
Wejherowo

WWW
http://www.ekantor-promes.pl

Email
[email protected]

Telefon
694 868 288

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie