Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia

eFinCo Sp. z o. o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o eFinCo Sp. z o. o.
5 / 5 2022-10-26

Zanim kliknę ”zamawiam”, rutynowo już zaglądam na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w sumie już od kilku miesięcy i nigdy nie dałem się nabrać. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2022-03-20

Wiadomo, że przedsiębiorcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci uruchamiane są takie strony. Uczciwe, nastawione na klientów biznesy mogą wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni przedsiębiorcy tracą w oczach klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-10-02

Można znaleźć tutaj opinie zarówno o dobrze znanych sieciach, jak również o nowo powstałych działalnościach z mojej gminy. Jak tylko nie zapomnę, to tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu strony.

5 / 5 2021-08-12

Można znaleźć tutaj opinie zarówno o dużych markach, jak również o rodzinnych sklepikach z mojej gminy. Obligatoryjnie tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją tego typu miejsca.

Rzetelne opinie o eFinCo Sp. z o. o.

eFinCo Sp. z o. o.

Siedziba
Wejherowo

WWW
http://www.ekantor-promes.pl

Email
[email protected]

Telefon
694 868 288

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie