Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Egao Sushi Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Egao Sushi
5 / 5 2023-01-21

Cieszę się, że mogę służyć innym użytkownikom, pomagając im w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu optymalnej usługi oraz wyborze wiarygodnego dostawcy. Ogromnym plusem tego portalu jest, że komentarze nie są ingerowane. Moja opinia jest natychmiastowo umieszczana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-08-10

Oceniam produkty lub usługi tylko wtedy, gdy mam pewność, że moja opinia nie zostanie przefiltrowana lub ukryta przez moderatorów strony. Tutaj moje recenzje są widoczne od razu, bez względu na to, czy są pochlebne czy krytyczne, i niezależnie od rozmiaru firmy. Jest to miejsce, które szanuję za brak strachu przed wypowiadaniem się.

5 / 5 2022-08-08

sushi w Koninie

Nie jest to pierwsze lepsze sushi na mieście, smakuje wyjątkowo dobrze.

5 / 5 2022-05-05

Wszyscy wiemy, że sprzedający i politycy mają skłonność do obietnic, ale rzeczywistość zwykle nie jest tak optymistyczna jak w reklamach. Dlatego uważam, że dobrym rozwiązaniem są portale internetowe, które pozwalają uczciwym firmom reklamować swoje usługi i pracować nad poprawą jakości, a równocześnie karzą nieuczciwych sprzedawców w oczach klientów. Tak właśnie powinno działać!

5 / 5 2022-02-22

Oprócz udzielania opinii na temat produktów i usług, częściej korzystam z waszych ocen. Dzięki waszym komentarzom udało mi się kilka razy uniknąć współpracy z nieuczciwymi sprzedawcami. W zamian, znalazłem wiarygodną firmę, która do dzisiaj cieszy się moim lojalnym klientem. Jestem bardzo wdzięczny, że jesteście tutaj.

Rzetelne opinie o Egao Sushi

Egao Sushi

Siedziba
Konin

WWW
http://egaosushi.pl/

Email
[email protected]

Telefon
63 244 88 30

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie