Kategorie: / Doradztwo i konsulting

Egidon.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Egidon.pl
5 / 5 2022-10-26

Przed finalizacją zamówienia, sprawdzam opinie innych klientów dotyczące wybranego sklepu internetowego oraz produktu. Praktykuję tę metodę od kilku miesięcy i nigdy nie zostałem oszukany. Gorąco polecam ten portal każdej osobie, która nie chce tracić czasu ani energii na ewentualne zwroty, reklamacje czy komunikację z sprzedawcą.

5 / 5 2022-05-31

Nie ograniczam się tutaj tylko do wyrażania opinii na temat sprzedających i ich ofert. Regularnie je również sprawdzam. Dzięki temu portalowi kilka razy udało mi się uniknąć podpisywania umowy z niezbyt polecenym dostawcą. Zamiast tego, znalazłem solidną markę, na której mogę polegać i jestem ich wiernym klientem od tego czasu. Dobrze, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-03-30

Przed finalizacją zakupu zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników na temat wybranego sklepu i produktów, klikając na przycisk „złóż zamówienie”. To jest coś, co robię regularnie od pewnego czasu i zaufałem temu sposobowi. Gorąco polecam tę platformę każdemu, kto chce zaoszczędzić czas i uniknąć problemów z późniejszymi zwrotami, reklamacjami czy zażaleniami, a także nie ma ochoty na rozmowy z obsługą sklepu.

5 / 5 2021-08-15

Bardzo się cieszę, że mogę wspomagać innych klientów w znalezieniu produktów, usług i sklepów, które spełnią ich oczekiwania. Jednym z największych plusów tego portalu jest to, że opinie są publikowane niemal natychmiast i nie są modyfikowane przez moderatorów.

Rzetelne opinie o Egidon.pl

Egidon.pl

Siedziba
Poznań

WWW
http://egidon.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie