Kategorie: / Komputery / Dla Dzieci / Gry

Egraal.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Egraal.pl
2 / 5 2018-08-06

Nie warto korzystać z tego sklepu. Osoba zajmująca się sprzedażą nie jest w stanie przyznać się do swoich własnych pomyłek, działa nieuczciwie, nie przeprasza i ciągle próbuje oszukać klientów. To naprawdę bardzo nieprofesjonalne zachowanie wobec klienta. Bądźcie ostrożni, zamawiając w tym sklepie, ponieważ może was to bardzo negatywnie zaskoczyć.

5 / 5 2018-05-12

Gra Race Driver Grid na PS3, którą zamówiłem w piątek, dotarła do mnie w poniedziałek i była w doskonałym stanie. Obsługa była szybka i sprawna, a przesyłka kurierem była w przystępnej cenie. Gorąco polecam ten sklep.

5 / 5 2018-05-12

Kupiona przeze mnie gra na konsolę PS3 (Race Driver Grid) została dostarczona w świetnym stanie w poniedziałek, zaledwie dwa dni od złożenia zamówienia w piątek. Obsługa była szybka i skuteczna, a koszt przesyłki kurierskiej był przystępny. Gorąco polecam ten sklep.

0 / 5 2018-04-11

Towar nie odpowiada przedstawionemu na zdjęciu. Na zdjęciu widnieje basen z trzema komorami, lecz zamiast tego otrzymałem basen z dwiema komorami! W zamówieniu należało otrzymać fakturę VAT, jednak otrzymałem jedynie paragon! Proszę samodzielnie ocenić ten sklep.

0 / 5 2018-04-11

Produkt nie odpowiada zamieszczonemu zdjęciu. Zdjęcie przedstawia basen trzykomorowy, natomiast otrzymałem basen dwukomorowy! Miałem otrzymać fakturę VAT dołączoną do towaru, jednak dostałem tylko paragon! Proszę, ocen ten sklep samodzielnie.

2017-09-28

Muszę przyznać iż jestem pozytywnie zaskoczony, realizacja błyskawiczna, pełna informacja mailowa od momentu zakupu, poprzez wysyłkę aż po dostawę.

Rzetelne opinie o Egraal.pl

Egraal.pl

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.egraal.pl

Email
[email protected]

Telefon
58 731-34-50

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie