Kategorie: / Pozostałe

Ehydrauliczny.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.80
opinie o Ehydrauliczny.pl
5 / 5 2021-11-26

Tutaj możesz znaleźć recenzje zarówno największych firm, jak i małych lokalnych przedsiębiorstw z mojego regionu. Zawsze zaglądam tutaj przed złożeniem zamówienia w sklepie, którego wcześniej nie znałam, i do tej pory jeszcze nigdy się nie rozczarowałam. Jest wspaniałe, że istnieją takie platformy.

5 / 5 2021-11-03

Sprawdzam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą modyfikowane lub ukrywane przez administratora strony. Na tej stronie moje oceny są publikowane natychmiast bez względu na to, czy są dobre czy złe i czy dotyczą mniejszej lub większej firmy. Wyraźnie nie ulegacie zastraszaniu i za to bardzo was cenię.

5 / 5 2018-02-08

Szybka obsługa, miły kontakt, sprawna realizacja zamówienia. Świetnie zapakowana przesyłka dotarła rzeczywiście na drugi dzień:)

2 / 5 2017-11-07

Nie mogę zalecić tego sklepu żadnej osobie. Produkt, który otrzymałem, różnił się od tego, który został przedstawiony na stronie internetowej. Co więcej, mam poważne zastrzeżenia co do jakości. Po skontaktowaniu się ze sklepem, powiedzieli mi, że to jest prawie to samo. To jest po prostu śmieszne i nie mogę polecić tego sklepu.

2 / 5 2017-11-07

Odradzam każdemu ten sklep. Przesłany towar różni się od tego, który był prezentowany na stronie. Przede wszystkim mam poważne obawy co do jego jakości. Po skontaktowaniu się ze sklepem, zostaje mi powiedziane, że jest to prawie to samo. To jest po prostu żart, nie polecam tego sklepu.

Rzetelne opinie o Ehydrauliczny.pl

Ehydrauliczny.pl

Siedziba
Rzeszów

WWW
http://ehydrauliczny.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie