Kategorie: / Sport / Usługi

Eiger Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eiger
5 / 5 2022-07-20

Są tutaj opinie zarówno o dobrze znanych producentach, jak również o małych sklepach z moich okolic. Jak tylko nie zapomnę, to tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2022-04-18

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w ostatnim czasie tylko w wizytówce Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-12-24

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sklepach i wykonawcach usług. Dużo częściej je czytam. Dzięki temu miejscu już wiele razy uniknąłem wejścia w relację z antykonsumenckim sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście godną zaufania markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Ekstra, że jesteście.

5 / 5 2021-11-23

Polubiłam wspinaczkę.

5 / 5 2021-10-14

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem dotąd tylko w Google i w social mediach. Teraz wchodzę każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że właściciele tego miejsca nie usuwają komentarzy.

Rzetelne opinie o Eiger

Eiger

Siedziba
Wrocław

WWW
https://eiger.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 71 35 650 35

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie