Kategorie: / Dom

einstel.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o einstel.pl
5 / 5 2022-08-30

Są tu opinie zarówno o globalnych sieciach, jak i o nowo powstałych sklepach z moich okolic. Niemal zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Fajnie, że powstają takie strony.

5 / 5 2022-02-25

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem wcześniej tylko w wyszukiwarce Google i na Facebooku. Aktualnie weryfikuję je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że administratorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2020-12-17

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sklepach i wykonawcach usług. Zapewne częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już z 5 razy uniknąłem wejścia w relację z ogólnie niepolecanym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście godną zaufania markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Ekstra, że jesteście.

5 / 5 2020-12-01

Chyba każdy wie, że firmy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci tworzone są takie serwisy. Nowoczesne, dbające o konsumentów marki mają szansę wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni sprzedawcy tracą pozycję i klientów. Brawo!

Rzetelne opinie o einstel.pl

einstel.pl

Siedziba
Żary

WWW
http://einstel.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie