Kategorie: / Komputery i Internet

EIP Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EIP Sp. z o.o.
2018-09-04

Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA współpracowało z firmą EIP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 5/57 w zakresie dostaw licencji Novell która została zrealizowana w październiku 2010. Dostawa zamówionych licencji dotyczyła następujących produktów: - Novell Open Workgroup Suite - SecureLogin 1-User 1-Year Standard Maintenance -ZENworks Asset Managment 1-Instance - Novell BorderManager 1-User - Novell Cluster Services for NetWare 6.5 OES - Novell Open Workgroup Suite 1-User License - Novell BorderManager 3.9 1-User License Dostawa ww. licencji zostatała zrealizowana z należytą starannością i zgodnie z przyjętymi założeniami i harmonogramem dostawy. Suma zamówienia to 330 000 zł netto. Jakość świadczonych usług oraz elastyczne podejście do klienta pozwalają nam twierdzić, że EIP Sp. z o.o. to sprawdzony i wiarygodny dostawca rozwiązań aplikacyjnych.

2018-04-23

Cetec Centrum Technologii współpracował z firmą EIP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 5/57 w zakresie dostawy sprzętu komputerowego na potrzeby własne oraz Klientów Cetec. Dostawa zamówionego sprzętu komputerowego została zrealizowana na rzecz Cetec z należytą starannością i zgodnie z przyjętymi założeniami i harmonogramem realizacji. Kwota kontraktu to ponad 120 000 zł netto. Jakość dostarczonych produktów i usług, nowatorskie rozwiązania oraz doskonały kontakt specjalistów Dostawcy z producentem sprzętu upoważniają nas do stwierdzenia, że EIP Sp. z o.o. to rzetelny i sprawdzony partner w zakresie dostaw zaawansowanych rozwiązań IT.

2018-04-03

Firma EIP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 5/57 zrealizowała na potrzeby Inter Cars S.A. cykl szkoleń e-learningowych składający się z fabularyzowanych szkoleń produktowych oraz aplikacyjnych. Firma EIP Sp. z o.o. przeprowadziła na potrzeby projektu pełen proces produkcyjny - od określenia naszych potrzeb w zakresie typu szkolenia i wymagań technicznych, poprzez przygotowanie scenariusza, przygotowanie grafik do fabularyzacji scenariusza, oprogramowanie całości aż po teksty jakościowe na platformie Inter Cars SA. Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością i zgodnie z ustalonymi harmonogramami. Realizowane prace były na bieżąco konsultowane z Klientem i na każdym ich etapie był weryfikowany postęp projektu i jakości jego realizacji. Projekt realizacji cyklu czterech szkoleń e-learningowych realizowany na rzecz Inter Cars SA został przeprowadzony z należytą starannością, sprawnie i terminowo. Wysoka jakość świadczonych usług, kreatywność w planowaniu i realizacji projektu, skuteczność organizowanych działań upoważniają nas do stwierdzenia, że firma EIP Sp. z o.o. jest rzetelnym i solidnym dostawcą rozwiązań zdalnego nauczania. Nie poprzestaliśmy na realizacji czterech e-szkoleń. Jesteśmy w trakcie tworzenia kolejnych projektów e-learningowych, które będą tworzone przy pełnej współpracy z firmą EIP Sp. z o.o.

5 / 5 2018-03-05

Firma GALAXY z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Fabrycznej 13/1 informuje, że współpracowała z firmą EIP Sp. z o.o. mieszczącą się w Warszawie przy ul. Inflanckiej 5/57 w zakresie dostawy wysokiej jakości sprzętu sieciowego Juniper Networks. Firma GALAXY potwierdza, że dostawa została zrealizowana terminowo oraz zgodnie z ustaleniami. Łączna wartość zrealizowanego zamówienia to 422 625,79 USD. Polecamy firmę EIP Sp. z o.o. jako godnego zaufania i solidnego partnera w dostawie nowoczesnej infrastruktury sieciowej. Jednocześnie informujemy, że nasza współpraca jest długofalowa.

2017-12-11

Potwierdzam, ze firma EIP Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Inflanckiej 5/57 00-189 Warszawa zrealizowała dla naszej firmy dostawę macierzy dyskowej za kwotę 217 160,00 zł brutto. Dostawa wykonała w grudniu 2009 roku. Dostawy zostały wykonane należycie i zgodnie z ustaleniami. Z przyjemnością rekomendujemy EIP Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera dostaw sprzętu teleinformatycznego.

5 / 5 2017-12-09

Niniejszym informujemy, ze firma EIP Sp. z o.o. wykonała wdrożenia sprzętu Cisco dla Firmy Astro S.A. Łączna przybliżona wartość zamówienia wynosiła ponad milion złotych Brutto. Całość usług została wykonana należycie. Z firmą EIP Sp. z o.o. współpracujemy w zakresie ochrony budżetu IT z przekonaniem polecamy tą firmę jako godnego zaufania partnera.

2017-03-27

Firma CETEC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bonifraterskiej 17 stale współpracuje ze Spółką EIP Sp. z o.o. w zakresie dostawy usług kolokacji i utrzymania serwera WF-MAG. Firma EIP Sp. z o.o. od dnia 01 marca 2012 roku sprawnie i sumiennie świadczy zamówioną usługę, tym samym wywiązując się z zapisów kontraktu. Jakość dostarczanych usług oraz doskonały kontakt z dostawcą, upoważniają firmę CETEC Sp. z o.o. do zarekomendowania EIP Sp. z o.o. jako sprawdzonego i rzetelnego dostawcę usług związanych z utrzymaniem serwerowni.

Rzetelne opinie o EIP Sp. z o.o.

EIP Sp. z o.o.

Siedziba
WARSZAWA

WWW
http://eip.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48663773775

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie