Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Eiyo.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eiyo.pl
5 / 5 2022-04-25

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-02-15

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Wiadomo, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeśli widzę, że ktoś ma praktycznie tylko niepochlebne opinie, to szukam dalej, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-02-12

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, obowiązkowo wchodzę na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2020-11-30

Nie tylko zamieszczam tu opinie o produktach i usługach. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu miejscu już wiele razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z antykonsumenckim dostawcą. Za to wybrałem faktycznie rzetelną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Super, że jesteście.

Rzetelne opinie o Eiyo.pl

Eiyo.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.eiyo.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie