Kategorie: / Odzież i Obuwie

ejka! Buty Damskie Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ejka! Buty Damskie
5 / 5 2022-08-31

Przed dokonaniem zakupu, zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników na temat sprzedającego i produktu na specjalnym portalu. Działam w ten sposób od paru tygodni i jeszcze nigdy nie zostałem oszukany. Polecam tę stronę każdemu, kto nie chce tracić czasu na późniejsze reklamacje czy wyjaśnianie spraw ze sklepem.

5 / 5 2022-08-08

Tutaj można znaleźć opinie zarówno o dobrze znanych markach, jak i o lokalnych firmach z mojego miasta. Często odwiedzam tę stronę przed kupnem jakiegoś nowego produktu i do tej pory nie zostałem zawiedziony. Cieszę się, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2022-04-15

Bardzo się raduję, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub wyborze rzetelnego sprzedawcy. Najważniejszym aspektem tego serwisu jest, według mnie, brak kontroli nad komentarzami. Opinie są natychmiast publikowane na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2020-12-15

Sprawdzam i formułuję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one zmienione ani ukryte przez osobę zarządzającą platformą. Na tej stronie wszystkie moje oceny są publikowane prawie natychmiast po ich wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą lokalnej firmy czy dużej korporacji. Wyraźnie widać, że nie macie strachu. I to godne szacunku.

Rzetelne opinie o ejka! Buty Damskie

ejka! Buty Damskie

Siedziba
Kozłów

WWW
https://ejka.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 533 353 389

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie