Kategorie: / Odzież i Obuwie

ejka! Buty Damskie Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ejka! Buty Damskie
5 / 5 2022-08-31

Zanim kliknę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obligatoryjnie zaglądam na ten portal i analizuję komentarze innych internautów na temat konkretnego sprzedającego i kupowanego artykułu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sklepem.

5 / 5 2022-08-08

Publikowane są tu opinie zarówno o renomowanych markach, jak i o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojej miejscowości. Bardzo często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Ekstra, że powstają takie miejsca.

5 / 5 2022-04-15

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu dopasowanego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę rzetelnego sprzedawcy. Wiodącym atutem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak kontrolowania komentarzy. Opinia zostaje bezzwłocznie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2020-12-15

Weryfikuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one zmodyfikowane czy wręcz ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu wszelkie moje oceny publikowane są niemal od razu po wystawieniu, nieważne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

Rzetelne opinie o ejka! Buty Damskie

ejka! Buty Damskie

Siedziba
Kozłów

WWW
https://ejka.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 533 353 389

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie