Kategorie: / Zdrowie I Uroda

ek-kosmetyki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ek-kosmetyki.pl
5 / 5 2022-11-03

Nie tylko zamieszczam tu opinie o sprzedających i ich produktach. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu portalowi już ze 3 razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z ogólnie niepolecanym sprzedającym. Za to wybrałem faktycznie zaangażowaną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Dzięki, że jesteście.

5 / 5 2022-09-28

Wiadomo, że sprzedający, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w Internecie powstają takie portale. Uczciwe, troszczące się o klientów firmy mają okazję zareklamować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a nieuczciwi sprzedający tracą w oczach klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2022-08-06

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet usunięte przez moderatora portalu. Na tej platformie wszystkie moje komentarze stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firmy, czy dużej spółki kapitałowej. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2021-07-18

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je analizuję. Dzięki tej stronie już wiele razy uniknąłem zawarcia umowy z nieszanującym klienta dostawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaufaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Idealnie, że jesteście.

Rzetelne opinie o ek-kosmetyki.pl

ek-kosmetyki.pl

Siedziba
Białystok

WWW
http://ek-kosmetyki.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie