Kategorie: / Foto

Ekamery.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekamery.com
5 / 5 2021-08-12

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w ostatnich latach tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są mało szczegółowe, więc niewiele mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2021-06-22

Nie tylko zamieszczam tu opinie o sprzedających i ich produktach. Znacznie częściej je analizuję. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z nieszanującym klienta dostawcą. Za to wybrałem faktycznie solidną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-01-25

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni przedsiębiorcy tracą szacunek klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-01-24

Miło, że jestem w stanie pomóc innym osobom w wyborze jakościowego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania przedsiębiorcy. Wielkim plusem tego miejsca jest, jak dla mnie, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Ekamery.com

Ekamery.com

Siedziba
Kraków

WWW
http://ekamery.com

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie