Kategorie: / Dom

Ekconcept.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekconcept.pl
5 / 5 2022-09-22

Fajnie, że jestem w stanie pomóc innym użytkownikom w znalezieniu odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego sklepu. Dużym plusem tego serwisu jest, przynajmniej dla mnie, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-09-18

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Niepodważalnym plusem tego serwisu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-25

Chyba każdy wie, że marki, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w Internecie działają takie strony. Nowoczesne, dbające o konsumentów marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a nieuczciwi sprzedawcy tracą renomę i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-06-09

Zanim kliknę ”potwierdzam i płacę”, każdorazowo zaglądam na ten portal i zgłębiam komentarze innych osób na temat konkretnego sklepu online i zamawianego wyrobu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sklepem.

Rzetelne opinie o Ekconcept.pl

Ekconcept.pl

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://ekconcept.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie