Kategorie: / Ekologia

eko Bańka Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o eko Bańka
5 / 5 2021-12-24

Komentarze klientów o markach i ich asortymencie czytałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Niektóre komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-06-06

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-04-03

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o towarach i usługach. Dużo częściej je analizuję. Dzięki temu już trzy razy uniknąłem transakcji z niewiarygodnym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaufaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Idealnie, że jesteście.

5 / 5 2021-01-06

Cieszy mnie, że mogę pomóc innym ludziom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o eko Bańka

eko Bańka

Siedziba
Warszawa

WWW
http://eko-banka.pl

Email
[email protected]

Telefon
788631773

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie