Kategorie: / Artykuły Medyczne / Żywność

Eko-familia.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.18
opinie o Eko-familia.pl
1 / 5 2023-05-04

W tym sklepie zakupiłam maty dla mojego psa. Zostałam poinformowana, że produkt jest niedostępny w hurtowni i obiecano mi zwrot pieniędzy. Zamówienie złożone zostało w kwietniu, obecnie mamy maj. Niestety, nie otrzymałam ani produktu, ani zwrotu pieniędzy. Próby skontaktowania się telefonicznego również pozostają bez rezultatu.

1 / 5 2023-05-04

W pewnym sklepie zamówiłam maty dla mojego psa. Niestety, zostałam powiadomiona, że produktu nie ma obecnie na stanie i otrzymam zwrot pieniędzy. Mój zamówienie miało miejsce w kwietniu, a teraz mamy maj, ale ani nie otrzymałam zamówionych mat, ani nie odzyskałam pieniędzy. Próbowałam zadzwonić, ale rozmowy telefoniczne nie przynoszą rezultatów.

5 / 5 2019-02-20

Bardzo polecam! Zamówione produkty dotarły szybko i w idealnym stanie. Były ładnie i starannie zapakowane. Komunikacja z obsługą sklepu również była świetna. Na pewno jeszcze wielokrotnie skorzystam. Gorąco polecam wszystkim.

5 / 5 2019-02-20

Bardzo polecam! Zamówione produkty dotarły do mnie szybko i w doskonałym stanie. Były pięknie i starannie zapakowane. Komunikacja z obsługą sklepu była na naprawdę wysokim poziomie. Na pewno będę jeszcze wielokrotnie korzystać z ich usług. Gorąco polecam wszystkim.

2 / 5 2018-11-22

Nie mogę polecić tego produktu. Zapłaciłem za niego, ale nie otrzymałem go. Wiele razy dzwoniłem w tej sprawie, ale nic nie zostało zrobione, a ja nadal nie mam towaru. Pracownik był obwiniony za tę sytuację, ale nawet drugi pracownik nie był w stanie załatwić tego do końca. Wciąż nie dostałem towaru, za który zapłaciłem.

2 / 5 2018-11-22

Nie mogę zarekomendować. Zapłaciłem za produkt, który nie został mi dostarczony. Zadzwoniłem wielokrotnie, ale to nie przynosiło żadnych rezultatów. Nadal nie otrzymałem zamówionej rzeczy. Sklep zwalił winę na pracownika, ale nawet druga osoba nie potrafiła rozwiązać mojej sprawy w pełni. Nadal nie dostałem produktu, za który zapłaciłem.

5 / 5 2018-11-01

Niestety muszę wystawić negatywną opinię na temat sklepu, ponieważ mimo twierdzeń o słuchaniu klientów, nie udzielają one właściwej uwagi. Najpierw poczekałam na dostawę produktów pomimo błyskawicznej wpłaty, a potem okazało się, że otrzymałam nie ten towar, który zamówiłam. Pomimo dwukrotnego kontaktu z sklepem, nie otrzymałam odpowiedzi na moje uwagi. To było moje pierwsze zamówienie za około 170 złotych i nie jest to właściwe postępowanie wobec klienta.

0 / 5 2018-08-26

Mógłbym zarekomendować ten sklep. Produkt został dostarczony punktualnie, moje zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jeśli chodzi o jakość sprzętu, jest on bardzo dobra i od razu widać, że jest solidny.

0 / 5 2018-08-26

Chciałbym zarekomendować ten sklep. Otrzymałem zamówienie punktualnie, a wszystko zostało zrealizowane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Co do jakości sprzętu, jest on naprawdę świetny i już na pierwszy rzut oka widać, że jest solidnie wykonany.

5 / 5 2018-08-09

Niestety, realizacja zamówienia jest procesem czasochłonnym i wymaga od naszej strony cierpliwości. Sklep wystawił produkt na sprzedaż, jednak nie miał go w magazynie. Po otrzymaniu zapłaty, informacja o opóźnieniu dostawy została przekazana w ciągu czterech dni, ze względu na okoliczności, których nie mogliśmy kontrolować. Zgodnie z zapewnieniem, zamówienie miało być zrealizowane w ciągu dwóch do trzech dni roboczych od otrzymania wiadomości. Wiem, że pewne sytuacje, których nie kontrolujemy, mogą wpłynąć na opóźnienia, niestety, nie zależy to od naszej woli. Ostatecznie, produkt został wysłany dwa dni po deklarowanym terminie opóźnienia.

0 / 5 2018-03-07

Ten sklep należy obserwować, ponieważ z mojego zamówienia otrzymałam tylko połowę i otrzymałam odpowiedź "Niestety, z powodów niezależnych od nas, dostawa paczki opóźniła się. Z powodu braku dostawy hurtowej nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia - nikt nas niestety nie poinformował o brakach." Musiałam kilka razy przypominać zwrot kosztów za pozostałą część zamówienia, ale nie chcieli jej zwrócić. Takie są moje doświadczenia.

2 / 5 2018-02-18

Czekanie na moje zamówienie trwało ponad 14 dni. Powiadomili mnie tylko, że opóźnia się z powodu niedostępności w hurtowni. Zrezygnowałam z zakupu, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Wysyłałam kilka e-maili z wnioskiem o zwrot kosztów, ale nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Musiałam dzwonić bezskutecznie. Ostatecznie otrzymałam zwrot pieniędzy 25 dni po złożeniu zamówienia. Nie polecam!

2 / 5 2017-11-05

Moje zamówienie w sklepie Eko-Familia zostało złożone 8 marca i opłacone. Niestety, mimo że przyszło w dwóch dostawach, do dnia dzisiejszego nie otrzymałam dwóch produktów - mamy już 7 maja! Od 10 kwietnia proszę sklep o zwrot pieniędzy za te nie dostarczone przedmioty, jednak nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Szczerze odradzam robienie zakupów w Eko-Familia.

5 / 5 2017-04-09

Właśnie dzisiaj otrzymałem moje zamówienie. Złożyłem je pod koniec tamtego tygodnia, więc przyszło bardzo szybko. Sprzęt dotarł w świetnym stanie i zaskoczyło mnie, że każda część była solidnie zapakowana oddzielnie. Przeczytałem wiele pozytywnych opinii o tej firmie i sam również mogę ją ocenić pozytywnie. Polecam z czystym sumieniem, ocena 5/5.

Rzetelne opinie o Eko-familia.pl

Eko-familia.pl

Siedziba
Łódź

WWW
http://eko-familia.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie