Kategorie: / Artykuły Medyczne / Żywność

Eko-familia.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.71
opinie o Eko-familia.pl
5 / 5 2019-02-20

Polecam! Produkty przyszły szybko, wszystko w najlepszym porządku. Ładnie i dokładnie zapakowane. Kontakt ze sklepem na duży plus. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam. Polecam wszystkim

2 / 5 2018-11-22

Nie polecam. zapłaciłem za towar, którego nie otrzymałem. Wydzwaniałem, ale nic nie pomaga. Nadal nie otrzymałem towaru. Zrzucono winę na pracownika, ale drugi też nie załatwił sprawy do końca. Nadal nie otrzymałem towaru, za który zapłaciłem.

5 / 5 2018-11-01

Niestety z przykrością wystawiam opinię negatywną. Sklep na swojej stronie sugeruje, że słucha swoich klientów, ale to nieprawda. Najpierw pomimo błyskawicznej wpłaty czekałam na wysyłkę towaru. Tłumaczyli się słabym doświadczeniem swojego pracownika, który nie zna ich zasad. To jeszcze mogłam wybaczyć, ale niestety otrzymałam inny towar niż ten który zamawiałam. Zamiast odżywki z proteinami dostałam odżywkę z kwasem hialuronowym. Napisałam w tej sprawie dwukrotnie w odstępach kilkudniowych (24.05 i 5.06) , ale pomimo przeczytania wiadomości zostałam totalnie zlekceważona i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Było to moje pierwsze zamówienie za kwotę ok . 170 zł. Chyba nie tak traktuje się klienta.

2018-08-26

Mogę polecić sklep. Towar przyszedł na czas, zamówienie zrealizowane zgodnie z tym czego oczekiwałam. Co do jakości sprzętu - bardzo dobry i na pierwszy rzut oka widać, że solidny.

5 / 5 2018-08-09

Niestety, ale szybkość realizacji zamówienia jest tylko dla cierpliwych. Sklep wystawił na sprzedaż towar nie mając go w magazynie. W cztery dni po otrzymaniu zapłaty dostałem informację: "Z przykrością musimy poinformować, że wysyłka Pana/i zamówienia nieznacznie opóźni się z przyczyn od nas niezależnych. Realizacja zamówienia nastąpi najpóźniej do 2/3 dni roboczych do otrzymania tej wiadomości." Rozumiem, ze zawinili św. Gerwazy i św. Protazy. Ostatecznie towar wysłano jeszcze dwa dni później względem deklarowanego opóźnienia.

2018-03-07

Trzeba uważać na ten sklep. Z mojego zamówienia wysłali tylko 50% i odpisali tak: "Niestety z przyczyn od nas niezależnych, dostawa Państwa paczki opóźni się. Z powodu braku dostawy z hurtowi nie jesteśmy w tej chwili w stanie zrealizować zamówienia - o brakach tych nikt nas niestety nie poinformował." O zwrot kosztów za resztę musiałam przypominać niejednokrotnie, nie bardzo chcieli oddawać. Takie doświadczenie mam.

2 / 5 2018-02-18

Czekałam na zamówienie ponad 2 tygodnie, dostałam jedynie informację że wysyłka będzie opóźniona z powodu braku dostawy z hurtowni, więc zrezygnowałam z zakupu jednak bez żadnego odzewu. Parokrotnie wysyłałam maile z prośbą o zwrot kosztów jednak bezskutecznie, więc postanowiłam zadzwonić co też nie było łatwe. Zwrot pieniędzy otrzymałam dopiero po 25 dniach od złożenia zamówienia. Nie polecam!

2 / 5 2017-11-05

Zamówienie złożyłam 8 marca, opłaciłam, przyszło w dwóch dostawach - trzeba było czekać,ale do dnia dzisiejszego nie dostarczono mi dwóch produktów, a mamy 7 maja!, od 10 kwietnia "proszę się" o zwrot pieniędzy za niedostarczone rzeczy. Sklep nie odpisuje, szczerze NIE POLECAM zakupów w Eko-Familia.

5 / 5 2017-04-09

Moje zamówienie przyszło właśnie dziś. Zamówiłem pod koniec tamtego tygodnia więc bardzo szybko. Sprzęt przyszedł w dobrym stanie, zaskoczyło mnie porządne zapakowanie każdej części osobno. Czytałem dużo dobrych opinii i sam mogę ocenić firmę pozytywnie, Polecam 5/5

Rzetelne opinie o Eko-familia.pl

Eko-familia.pl

Siedziba
Łódź

WWW
http://eko-familia.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie