Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

EKO Kulture Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EKO Kulture
5 / 5 2022-06-28

Nie tylko piszę tutaj opinie o sklepach i wykonawcach usług. Chyba jeszcze częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już z 6 razy uniknąłem wejścia w relację z ogólnie niepolecanym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę godną zaufania markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Ekstra, że jesteście.

5 / 5 2021-11-26

Zdajemy sobie sprawę, że marki, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi sprzedawcy tracą szacunek klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-04-09

Zanim kliknę „kup teraz”, rutynowo już zaglądam na tą stronę i zgłębiam recenzje innych osób na temat wybranego sklepu internetowego i zamawianego produktu. Robię tak w sumie już od kilku miesięcy i nigdy nie dałem się nabrać. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2020-12-26

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał kontakt. Jednocześnie uważam, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale gdy widzę, że ktoś ma niemal same krytyczne opinie, to szukam dalej, bo z pewnością nie wzięły się one znikąd.

Rzetelne opinie o EKO Kulture

EKO Kulture

Siedziba
Tuliszków

WWW
https://www.ekokulture.com/

Email
[email protected]

Telefon
500361606

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie