Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Eko-Makte Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eko-Makte
5 / 5 2022-08-21

Oczywistym jest, że sprzedający, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie powstają takie portale. Rzetelne, troszczące się o klienta firmy mają okazję zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedający tracą wiarygodność i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2022-07-04

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem do niedawna tylko w Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-01-05

Uważam, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywistym jest, że o gustach się nie dyskutuje, ale jak widzę, że jakaś firma ma prawie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-07-26

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w zakupie odpowiedniego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Dużym atutem tego portalu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-04-02

Stosunkowo duży wybór

Rzetelne opinie o Eko-Makte

Eko-Makte

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
http://www.makte.eu/

Email
[email protected]

Telefon
887881107

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie