Kategorie: / Pozostałe

Eko-renoma.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eko-renoma.pl
5 / 5 2022-03-29

Miło, że mogę pomóc innym klientom w wyborze jakościowego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania partnera w inwestycji. Ogromnym plusem tego miejsca jest, jak dla mnie, brak cenzurowania opinii. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-02-14

Zanim kliknę „złóż zamówienie”, obowiązkowo zaglądam tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-06-19

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni przedsiębiorcy tracą pozycję i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-03-22

Nie tylko zamieszczam tu opinie o sklepach i wykonawcach usług. Z pewnością częściej je analizuję. Dzięki temu miejscu już z 5 razy udało mi się uniknąć wejścia w relację z antykonsumenckim sprzedawcą. Za to wybrałem faktycznie godną zaufania firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Ekstra, że jesteście.

Rzetelne opinie o Eko-renoma.pl

Eko-renoma.pl

Siedziba
Legnica

WWW
http://eko-renoma.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie