Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Eko Tytka Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eko Tytka
5 / 5 2023-03-14

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat używanych towarów, zrealizowanych usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Jednocześnie uważam, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale gdy widzę, że jakaś rzecz ma prawie tylko negatywy, to nie kupuję, ponieważ mogę się założyć, że nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2023-02-23

W mojej ocenie każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat zakupionych produktów, wykonanych dla niego usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał do czynienia. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale jak widzę, że jakiś sprzedający ma praktycznie same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2022-02-07

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-06-16

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem dotąd tylko w profilu firmy w Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-05-04

Mają ofertę jaką niejeden sklep chciałby się móc pochwalić.

Rzetelne opinie o Eko Tytka

Eko Tytka

Siedziba
Wrocław

WWW
https://www.eko-tytka.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 513513803

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie