Kategorie: / Budownictwo

Eko World sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 4.25
opinie o Eko World sp. z o.o.
5 / 5 2022-10-23

Wiedząc, że marki często obiecują wiele, podobnie jak politycy, rzeczywistość bywa jednak inna niż przedstawiona w reklamach. Dlatego bardzo dobrze, że w internecie istnieją strony, na których klienci mogą wyrażać swoje opinie o produktach i markach. Dzięki temu uczciwe, konsumentowi przyjazne firmy mają możliwość zareklamowania się, a nieuczciwi sprzedawcy tracą swoją reputację i klientów. To świetna inicjatywa!

5 / 5 2021-09-25

Tutaj można przeczytać opinie nie tylko o dużych firmach, ale także o małych lokalnych przedsiębiorstwach z mojego miasteczka. Zawsze sprawdzam tutaj opinie przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem rozczarowany. Jestem bardzo zadowolony, że takie strony powstają.

5 / 5 2021-09-25

Na tej stronie można przeczytać opinie o dużych i małych firmach z mojego regionu. Zawsze sprawdzam tutaj opinie przed zakupem czegoś w nowym miejscu i zawsze byłem zadowolony. Jestem wdzięczny za istnienie takiego serwisu.

2 / 5 2017-11-22

Ostrzegam przed tą firmą. Po zakończeniu współpracy nie dostaje się należności. Ponadto, firma nie może spłacić swoich długów wobec podwykonawców i pracowników. Obiecuje różne rzeczy, ale nie odpowiada na żadne wezwania do płatności. Szantażuje i grozi, że nie zapłaci ani grosza, jeśli zakończy się współpraca. Już wiele osób padło ofiarą tego oszusta. Nie Polecam i radzę omijać tę firmę szerokim łukiem.

Rzetelne opinie o Eko World sp. z o.o.

Eko World sp. z o.o.

Siedziba
Nowy Dwór Mazowiecki

WWW
http://ekoworld.net

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie