Kategorie: / Żywność

Ekoartur.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekoartur.pl
5 / 5 2022-05-31

Jestem zadowolony/a, że mogę pomagać innym klientom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi oraz odnalezieniu naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Jako bardzo ważny aspekt tego serwisu, widzę brak moderacji opinii. Opinie są publikowane na portalu w krótkim czasie i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-11-05

Przedtem zwykłem czytać opinie klientów o różnych markach i ich produktach lub usługach tylko na profilach firm w Google i na Facebooku. Teraz jednak uparcie sprawdzam je także tutaj. Często te komentarze nie są zbyt rzeczowe, a bardziej oparte na emocjach, więc nie mówią wiele o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że administratorzy tej strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2021-08-05

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrazić konstruktywny feedback na temat produktów, usług i dostawców, z którymi mieliśmy styczność. Uważam, że kwestie gustu to sprawa indywidualna, jednakże gdy widzę, że firma otrzymuje niemal wyłącznie negatywne opinie, zwykle rezygnuję z korzystania z jej usług, bo trudno mi uwierzyć, że wszyscy są w błędzie.

5 / 5 2021-01-30

Do niedawna, zazwyczaj czytałem opinie klientów o różnych firmach i ich produktach lub usługach jedynie na stronach Google i Facebook. Ostatnio jednak postanowiłem sprawdzać je także na innych platformach. Nierzadko te komentarze są mało informacyjne i nie oferują zbyt wiele informacji na temat produktu. Jednak co najmniej widać, że moderatorzy nie zmieniają tych opinii.

Rzetelne opinie o Ekoartur.pl

Ekoartur.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://ekoartur.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie