Kategorie: / Żywność

Ekoartur.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekoartur.pl
5 / 5 2022-05-31

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego serwisu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-11-05

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem wcześniej tylko w profilu firmy w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-08-05

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy dostawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Sądzę też, że o gustach się nie dyskutuje, ale jeżeli widzę, że jakaś firma ma prawie same niepochlebne opinie, to daję sobie spokój, bo dam sobie rękę uciąć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2021-01-30

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem do niedawna tylko w profilu firmy w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało merytoryczne, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie modyfikują wypowiedzi.

Rzetelne opinie o Ekoartur.pl

Ekoartur.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://ekoartur.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie