Kategorie: / Budownictwo / Usługi

Ekobet Cementy Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Ekobet Cementy Sp. z o.o.
5 / 5 2023-01-24

Na tej stronie można znaleźć rewelacje o popularnych sieciach oraz o nowych przedsięwzięciach z mojego regionu. Bez względu na to, czy chcę zamówić coś w nieznanej mi dotąd firmie, zawsze tu zaglądam i zawsze dotąd było warto. To niesamowite, że istnieją takie strony.

5 / 5 2022-07-08

Zanim dokonam zakupu i kliknę przycisk "kupuję", zawsze zobaczę na stronę, gdzie inni użytkownicy zostawiają opinie na temat sprzedającego oraz produktu, które chcę kupić. Praktykuję to już od kilku tygodni i zawsze miałem dobre doświadczenia. Dlatego polecam tę stronę każdemu, kto nie chce marnować czasu i nerwów na problemy typu odstąpienie od umowy, reklamacje czy spory z sprzedającym.

2 / 5 2022-05-18

Jest gorzej

Kiedyś było znacznie lepiej. W ostatnim okresie obsługa się znacznie pogorszyła.

1 / 5 2022-04-13

Nie polecam

Niekompetentna obsługa, kolesiostwo, naciąganie rzeczywistości. Produkty warto najpierw przebadać w swoim laboratorium.

5 / 5 2021-10-17

Znamy fakty, że przedsiębiorcy i nasz rząd często składają obietnice, ale rzeczywistość często odbiega od zapowiedzi w materiałach promocyjnych. Z tego powodu uważam, że uruchomienie przyjaznych dla konsumentów stron internetowych jest korzystne. Firmy, które dbają o klienta, mogą się na nich wypromować oraz dowiedzieć się, na jakich obszarach warto się skupić, aby udoskonalić swoje działania. Z drugiej strony, niesolidni przedsiębiorcy tracą pieniądze, renomę i klientów. To świetny sposob na poprawę sytuacji!

5 / 5 2021-08-05

Na tej stronie można znaleźć opinie o znanych producentach, ale także o małych sklepach z mojego miasta. Przed zakupem czegoś w nowym miejscu zawsze tu zaglądam, i do tej pory nie zostałem rozczarowany. Bardzo się cieszę, że istnieją takie portale.

5 / 5 2021-08-05

Na tym miejscu znajdują się opinie o popularnych producentach oraz małych sklepach z mojego miasta. Zawsze sprawdzam tutaj przed zakupem czegoś nowego i do tej pory nie zostałem rozczarowany. Cieszę się, że istnieją takie portale.

Rzetelne opinie o Ekobet Cementy Sp. z o.o.

Ekobet Cementy Sp. z o.o.

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.ekobet.waw.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 509 294 118

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie