Kategorie: / Dom / Dla Dzieci

Ekoceny.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekoceny.pl
5 / 5 2022-01-11

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one ”wygładzone” czy wręcz wykasowane przez właściciela serwisu. W tym miejscu wszelkie moje opinie publikowane są niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firemki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-12-08

Cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w zakupie spełniającego oczekiwania produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście zaufanego sprzedawcy. Wiodącym plusem tego portalu jest, według mnie, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-08-27

Chyba każdy wie, że sprzedawcy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w Internecie funkcjonują takie strony. Nowoczesne, nastawione na konsumentów biznesy mogą zareklamować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą renomę i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-08-26

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Zgadzam się, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale gdy widzę, że jakiś sprzedający ma niemal tylko krytyczne opinie, to nie zamawiam, ponieważ z pewnością nie wzięły się one znikąd.

Rzetelne opinie o Ekoceny.pl

Ekoceny.pl

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.ekoceny.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie