Kategorie: / Dom

Ekochron.isklep24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekochron.isklep24.pl
5 / 5 2022-06-19

Cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym ludziom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-01-10

Chyba każdy wie, że marki, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Nowoczesne, troszczące się o konsumentów firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a nieuczciwi sprzedający tracą renomę i klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-05-04

Zdajemy sobie sprawę, że marki, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w sieci działają takie strony. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a niesolidni sprzedający tracą kolejnych klientów. Świetna robota!

5 / 5 2020-12-03

Znajdują się tu opinie zarówno o czołowych markach, jak i o rodzinnych biznesach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie miejsca.

Rzetelne opinie o Ekochron.isklep24.pl

Ekochron.isklep24.pl

Siedziba
Ogrodzona

WWW
http://ekochron.isklep24.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie