Kategorie: / Budownictwo / Dom i ogród

Ekofiber.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekofiber.com.pl
5 / 5 2022-06-21

Analizuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one przerobione czy nawet usunięte przez moderatora witryny. Tutaj wszystkie moje wypowiedzi widać praktycznie natychmiast po wysłaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej firmy, czy znanej korpo. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2022-05-27

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je czytam. Dzięki temu już wiele razy uniknąłem współpracy z niewiarygodnym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście wiarygodną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-02-13

Znajdują się tutaj opinie zarówno o dobrze znanych firmach, jak również o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Jak tylko nie zapomnę, to tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Dobrze, że istnieją tego typu serwisy.

5 / 5 2021-07-10

Chyba każdy wie, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Nowoczesne, nastawione na konsumentów biznesy mogą wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni przedsiębiorcy tracą w oczach klientów. Świetna robota!

Rzetelne opinie o Ekofiber.com.pl

Ekofiber.com.pl

Siedziba
Bilcza

WWW
http://ekofiber.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie