Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Żywność / Żywność i gastronomia

Ekolandia Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekolandia
5 / 5 2023-01-11

W ostatnich latach sprawdzałem opinie konsumentów na temat firm i ich asortymentu głównie na Google i Facebooku. Teraz, dodatkowo, sprawdzam je również tutaj z obowiązku. Niektóre recenzje są mało szczegółowe, więc nie posiadamy wielu informacji na temat samego produktu. Jednak, co najmniej, widzimy, że administratorzy strony nie zmieniają wypowiedzi.

5 / 5 2022-07-06

Nie tylko oceniam i komentuję sprzedawców i ich ofertę tutaj. Częściej przeczytuję opinie innych użytkowników. Dzięki waszym recenzjom udało mi się już czterokrotnie uniknąć zawarcia umowy z niegodziwym sprzedawcą. Dzięki temu mogłem zdecydować się na uczciwą firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dziś. Cieszę się, że was tu mam.

5 / 5 2022-01-06

Jesteśmy świadomi, że zarówno marki, jak i nasz rząd, często składają wiele obietnic. Niestety, rzeczywistość bywa zwykle inna niż ta przedstawiana w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że jest korzystne, że istnieją w sieci miejsca, gdzie sprawdzone i zaangażowane w dobre relacje z odbiorcami firmy mają okazję do promocji i otrzymywania opinii zwrotnych, a niesolidni sprzedawcy tracą zaufanie klientów. Dziękuję!

5 / 5 2021-05-24

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii na temat produktów, usług oraz dostawców, z którymi faktycznie miałem kontakt. Jednakże, jestem przekonany, że ilu ludzi, tyle różnych zdaniem. Jednak, kiedy widzę, że jakiś produkt jest niemalże wyłącznie krytykowany, wtedy nie decyduję się na jego zakup. Mam pewność, że te negatywne opinie nie powstały bez powodu.

5 / 5 2019-09-16

Świeże produkty

Rzetelne opinie o Ekolandia

Ekolandia

Siedziba
Poznań

WWW
https://ekolandia24.pl/

Email
[email protected]

Telefon
512-258-898

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie