Kategorie: / Pozostałe / Zdrowie I Uroda / Żywność i gastronomia

Ekoloco Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekoloco
5 / 5 2022-12-07

Przed kliknięciem „kup teraz” zwykle zaglądam na stronę, gdzie czytam opinie innych użytkowników o wybranym miejscu i produktach, które mnie interesują. Praktykuję to już od kilku tygodni i nigdy nie popełniłem błędu. Polecam tę formę weryfikacji każdemu, kto nie chce tracić czasu i nerwów na wymiany, reklamacje, czy spory ze sprzedającym.

5 / 5 2022-07-27

Na tej stronie znajdują się recenzje zarówno o większych firmach, jak i o małych lokalnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Zawsze sprawdzam je przed zakupem od nieznanych mi sklepów i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Bardzo się cieszę, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2022-02-25

Nie tylko umieszczam tutaj swoje recenzje dotyczące różnych firm. Regularnie je również analizuję, co z pewnością przyczyniło się do uniknięcia podpisania umowy z nietrzeźwym sprzedawcą kilka razy. Zamiast tego, udało mi się wybrać firmę o doskonałej reputacji, której jestem wiernym klientem do dzisiaj. Jestem bardzo zadowolony, że tu jesteście.

5 / 5 2021-07-19

Uprzednio sprawdzałem oceny konsumentów na temat firm i ich oferty, głównie na stronach Google i w mediach społecznościowych. Jednak teraz ciągle zaglądam również tutaj, z obowiązku. Czasami opinie są mało rzeczowe, a bardziej oparte na emocjach, więc nie zyskujemy zbyt wiele informacji o samym produkcie. Jednakże, dzięki temu, mam pewność, że administratorzy tego miejsca nie zmieniają opinii.

5 / 5 2020-05-09

Dbanie o ekologie to fajna sprawa! Ja już ograniczyłam plastik, a Ty?

Rzetelne opinie o Ekoloco

Ekoloco

Siedziba
Wrocław

WWW
https://www.ekoloco.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 731 061 574

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie