Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Żywność / Żywność i gastronomia

EKOlogika Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EKOlogika
5 / 5 2023-02-16

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem do tej pory tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2022-07-27

Znajdują się tu opinie zarówno o rozpoznawalnych producentach, jak i o małych biznesach z mojej miejscowości. Zazwyczaj tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie portale.

5 / 5 2022-07-06

Nie tylko zamieszczam tu opinie o produktach i usługach. Dużo częściej je analizuję. Dzięki wam już parę razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym sprzedawcą. Za to wybrałem faktycznie rzetelną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Super, że jesteście.

5 / 5 2021-05-20

Zdajemy sobie sprawę, że marki, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję wypromować się i otrzymać feedback, a niesolidni sprzedający tracą uznanie klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-05-02

Wpadam tu na zakupy z ogromną przyjemnością.

Rzetelne opinie o EKOlogika

EKOlogika

Siedziba
Warszawa

WWW
https://ekologika24.pl/

Email
[email protected]

Telefon
226953278

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie