Kategorie: / Biuro / Budownictwo / Dom / Dom i ogród / Przemysł i produkcja / Usługi

Ekonair Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekonair
5 / 5 2022-07-06

Nie tylko zamieszczam tu opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je analizuję. Dzięki temu już z 10 razy udało mi się uniknąć współpracy z niewiarygodnym sprzedawcą. Za to wybrałem faktycznie wiarygodną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-02-16

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych towarów, dostarczonych usług lub marek, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Oczywiście, że gusta są różne, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedawca ma niemal tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-01-08

Oczywistym jest, że firmy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2022-01-04

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem do niedawna tylko w profilu firmy w Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie ukrywają treści.

Rzetelne opinie o Ekonair

Ekonair

Siedziba
Gorzów Wielkopolski

WWW
https://klimatyzatoryewaporacyjne.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 (61) 666 02 03

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie