Kategorie: / Biuro / Budownictwo / Dom / Dom i ogród / Przemysł i produkcja / Usługi

Ekonair Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekonair
5 / 5 2022-07-06

Właściwie nie tylko piszę tu recenzje o sprzedawcach. Przeważnie je dokładnie analizuję. Dzięki temu, zdołałem już dziesięć razy uniknąć współpracy z niegodziwym sprzedawcą. W zamian, znalazłem rzeczywiście godną zaufania firmę, której jestem lojalnym klientem do teraz. Cieszę się, że Was tu mam.

5 / 5 2022-02-16

Według mnie każdy powinien mieć prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki dotyczącej produktów, usług oraz marek, z którymi osobiście miało się styczność. Oczywiście, gusty i preferencje są różne dla każdego, ale jeśli zauważam, że dany sprzedawca otrzymuje głównie negatywne opinie, wolę sobie darować zakup, ponieważ jest prawdopodobne, że wszyscy nie mogą się mylić.

5 / 5 2022-01-08

Jak wiadomo, przedsiębiorstwa tak jak politycy uwielbiają składać liczne obietnice. Niestety, rzeczywistość bywa inna niż w reklamach. Dlatego uważam, że powstanie stron internetowych, które sprawdzają wiarygodność firm, to świetne rozwiązanie. Marki, które są uczciwe i troszczą się o swoich klientów, mają szanse na pozytywną reklamę oraz poprawienie jakości swoich produktów lub usług. Natomiast nieuczciwi sprzedawcy, którzy nie dotrzymują obietnic, tracą klientów i nie są już uważani za wiarygodnych. Gratulacje dla twórców tych stron!

5 / 5 2022-01-04

Do niedawna, czytałem opinie klientów o markach i ich produktach lub usługach tylko na profilu firmowym w Google i na ich stronach na Facebooku. Teraz jednak, regularnie sprawdzam także te komentarze tutaj. Często są one ubogie w treść, i nie zbyt wiele mówią o samym produkcie lub usłudze. Jednak, co ważne, mamy pewność, że moderatorzy serwisu nie ukrywają żadnych treści.

Rzetelne opinie o Ekonair

Ekonair

Siedziba
Gorzów Wielkopolski

WWW
https://klimatyzatoryewaporacyjne.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 (61) 666 02 03

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie