Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

EKONISZA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EKONISZA
5 / 5 2022-11-26

Zanim nacisnę ”zamawiam”, rutynowo już wchodzę na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego miejsca i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2022-09-20

Analizuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one poddane korekcie czy nawet wykasowane przez właściciela platformy. Na tym portalu wszystkie moje wypowiedzi zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po napisaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firemki, czy dużej spółki kapitałowej. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-10-07

Nie tylko piszę tu opinie o produktach i usługach. Znacznie częściej je sprawdzam. Dzięki wam już z 10 razy udało mi się uniknąć nawiązania współpracy z nierzetelnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę wiarygodną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-08-28

Nie tylko wystawiam tu opinie o towarach i usługach. Chyba jeszcze częściej je czytam. Dzięki Wam już jakieś kilkanaście razy udało mi się uniknąć transakcji z nieuczciwym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście zaufaną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Idealnie, że jesteście.

5 / 5 2020-11-19

To co jem jest dla mnie ważne, dlatego lubię tu robić zakupy.

Rzetelne opinie o EKONISZA

EKONISZA

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.ekonisza.pl/

Email
[email protected]

Telefon
692 80 82 84

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie