Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

EKONISZA Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EKONISZA
5 / 5 2022-11-26

Zanim kliknę przycisk "zamawiam", regularnie odwiedzam ten portal i sprawdzam opinie innych klientów na temat konkretnego miejsca i wybranego produktu. Praktykuję to już od kilku lat i nigdy nie zostałem rozczarowany. Polecam każdemu taki sposób weryfikacji, szczególnie tym, którzy nie mają czasu ani cierpliwości na angażowanie się w problemy związane z wymianą, zwrotami, składaniem reklamacji czy dyskusjami z obsługą sklepu.

5 / 5 2022-09-20

Analizuję i publikuję moje opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez właściciela strony. Tutaj moje recenzje są umieszczane praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą lokalnego biznesu lub dużych firm. Widać, że nie ulegam zastraszaniu, a to jest cecha, którą bardzo cenię.

5 / 5 2021-10-07

Oprócz pisania recenzji na temat produktów i usług, często również sprawdzam ich wiarygodność. Dzięki Waszemu wsparciu udało mi się już kilkakrotnie uniknąć współpracy z nieuczciwymi sprzedawcami. Zamiast tego, skorzystałem z usług solidnej firmy, której jestem lojalnym klientem przez cały czas. Jestem bardzo wdzięczny, że jesteście dostępni.

5 / 5 2021-08-28

Oprócz pisania opinii o produktach i usługach, także często czytam je tutaj. Dzięki Waszym recenzjom udało mi się już wiele razy uniknąć nieuczciwych transakcji. Z drugiej strony, również dowiedziałem się o uczciwej firmie, której jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem szczęśliwy, że mogę polegać na Waszych opiniach.

5 / 5 2020-11-19

To co jem jest dla mnie ważne, dlatego lubię tu robić zakupy.

Rzetelne opinie o EKONISZA

EKONISZA

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.ekonisza.pl/

Email
[email protected]

Telefon
692 80 82 84

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie