Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Ekoo.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekoo.pl
5 / 5 2023-04-11

Jestem zdania, że każdy powinien mieć możliwość wyrazić swoje zdanie na temat produktów, usług lub sprzedawców, z którymi miał faktyczny kontakt. Oczywiście, gusty są różne i nie o tym się dyskutuje, ale jeśli zauważam, że jakaś firma otrzymuje głównie negatywne opinie, to dalej poszukuję, ponieważ na pewno coś nie jest w porządku.

5 / 5 2022-09-06

Uważam, że wszyscy mają prawo wyrażać swoje opinie na temat produktów, usług czy sklepów, z którymi mieli realny kontakt. Jednocześnie rozumiem, że niemożliwe jest zadowolić wszystkich, ale jeśli zauważam, że konkretna platforma sprzedażowa ma przeważająco negatywne recenzje, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ jest to pewne oznakowanie, że coś może być nie tak.

5 / 5 2022-05-08

W ostatnich latach, zawsze sprawdzałem opinie konsumentów na temat firm i ich oferty za pomocą wyszukiwarki Google i serwisu Facebook. Teraz jednak zdecydowanie częściej także czytam je tutaj. Niekiedy zdarza się, że recenzje są niewystarczająco szczegółowe, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak przynajmniej mamy pewność, że administratorzy strony nie ingerują w treść opinii.

5 / 5 2021-06-13

Recenzuję tylko wtedy, gdy wiem, że moja opinia nie zostanie usuwana przez moderatora. Na tej stronie wszyscy użytkownicy widzą moje komentarze od razu, niezależnie od ich treści lub tematu. Podziwiam, że nie dajecie się zainspirować i szanuję to.

5 / 5 2020-12-21

Błyskawiczna dostawa

Rzetelne opinie o Ekoo.pl

Ekoo.pl

Siedziba
Zagórnik

WWW
https://ekoo.pl/

Email
[email protected]

Telefon
730 730 020

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie