Kategorie: / Dom / Usługi

EkoPulsar Projektowanie i budowa sterowników dla CWU www.ekopulsar.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o   EkoPulsar Projektowanie i budowa sterowników dla CWU  www.ekopulsar.pl
5 / 5 2023-01-24

Wykonałem w tej firmie stronę internetową i zczerze polecam ich usługi. Już po paru tygodniach ruch z wyszukiwarki, a co za tym idzie wzrost telefonów był wyraźnie większy! Ceny mają umiarkowane ale raczej adekwatne do wykonanej pracy. Pozdrawiam.

5 / 5 2022-03-04

Miło, że jestem w stanie pomóc innym osobom w wyborze jakościowego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania partnera w inwestycji. Ogromnym plusem tego miejsca jest, jak dla mnie, brak cenzurowania opinii. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-21

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych produktów, dostarczonych usług czy marek, z którymi faktycznie miał kontakt. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma niemal same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2021-01-10

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem dotąd tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Teraz zaglądam każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że właściciele platformy nie ukrywają treści.

5 / 5 2020-12-08

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem przez ostatnie lata tylko w wyszukiwarce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie modyfikują wypowiedzi.

Rzetelne opinie o EkoPulsar Projektowanie i budowa sterowników dla CWU www.ekopulsar.pl

EkoPulsar Projektowanie i budowa sterowników dla CWU www.ekopulsar.pl

Siedziba
Rymanów

WWW
https://ekopulsar.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie