Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Żywność / Żywność i gastronomia

EkoSpichlerz.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.33
opinie o EkoSpichlerz.pl
5 / 5 2023-02-14

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedawcach. Dużo częściej je sprawdzam. Dzięki temu już z 10 razy udało mi się uniknąć współpracy z niewiarygodnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę wiarygodną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-09-15

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale jak widzę, że jakiś produkt ma prawie tylko negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ na bank nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2022-05-12

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci uruchamiane są takie strony. Przyjazne, nastawione na konsumenta biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a niesolidni przedsiębiorcy tracą kolejnych klientów. Świetna robota!

5 / 5 2022-04-13

Zanim kliknę ”potwierdzam i płacę”, każdorazowo zaglądam tutaj i zgłębiam opinie innych osób na temat danego sklepu online i zamawianego wyrobu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

1 / 5 2021-09-13

Sklep bardzo przeciętny. Pani Katarzyna W, która jest właścicielką ekospichlerza jest nieprzyjemną osobą i fałszywą. W sklepie stacjonarnym można ją bardzo często słyszeć zza zaplecza kiedy unosi się na swoich pracowników przez co atmosfera w sklepie stacjonarnym jest nie przyjemna. Nie polecam i odrazdzam!

5 / 5 2021-01-20

W takich miejscach warto kupować, zdrowa żywność powinna być w każdym sklepie!

Rzetelne opinie o EkoSpichlerz.pl

EkoSpichlerz.pl

Siedziba
Gdańsk

WWW
https://ekospichlerz.pl/

Email
[email protected]

Telefon
570997470

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie