Kategorie: / Ekologia

Ekostudio Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekostudio
5 / 5 2022-01-30

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem do tej pory tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2022-01-17

Znajdują się tu opinie zarówno o czołowych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2021-06-18

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”złagodzone” czy wręcz usunięte przez moderatora portalu. Tutaj wszelkie moje komentarze zostają zamieszczone niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firmy, czy rynkowego lidera. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-02-24

Znajdują się tu opinie zarówno o dobrze znanych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Jak tylko nie zapomnę, to tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

Rzetelne opinie o Ekostudio

Ekostudio

Siedziba
Gliwice

WWW
http://www.ekostudio.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie