Kategorie: / Pozostałe

Ekostyl.net Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekostyl.net
5 / 5 2022-06-03

Zanim nacisnę ”kupuję”, zawsze wchodzę na tą stronę i zgłębiam recenzje innych osób na temat wybranego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedającym.

5 / 5 2021-05-31

Publikowane są tutaj opinie zarówno o największych sieciach, jak również o nowo powstałych działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu strony.

5 / 5 2021-02-27

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem dotąd tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Obecnie czytam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo mówią o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że moderatorzy portalu nie ukrywają treści.

5 / 5 2020-11-23

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych towarów, dostarczonych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale jeżeli widzę, że jakiś produkt ma prawie tylko negatywne komentarze, to nie kupuję, ponieważ na pewno wszyscy nie mogli się pomylić.

Rzetelne opinie o Ekostyl.net

Ekostyl.net

Siedziba
-

WWW
http://ekostyl.net

Email
[email protected]

Telefon
506 074 046

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie