Kategorie: / Usługi / Zdrowie I Uroda

EKOVET Centrum Weterynaryjne Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EKOVET Centrum Weterynaryjne
5 / 5 2023-01-22

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jasne, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale gdy widzę, że jakiś sklep ma niemal tylko negatywne komentarze, to nie kupuję, ponieważ na pewno nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2022-03-29

Cieszę się, że mogę pomóc innym klientom w zakupie odpowiedniego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego partnera w inwestycji. Ogromnym atutem tego portalu jest, z mojego punktu widzenia, brak cenzurowania komentarzy. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-01-10

Cieszę się, że są jeszcze miejsca, gdzie pomaga się zwierzętom!

5 / 5 2021-09-27

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem do niedawna tylko w wizytówce Google i serwisie Facebook. Teraz czytam je każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele można się dowiedzieć o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że właściciele portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-08-11

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem wcześniej tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie ukrywają treści.

Rzetelne opinie o EKOVET Centrum Weterynaryjne

EKOVET Centrum Weterynaryjne

Siedziba
Wrocław

WWW
https://ekovet.pl/

Email
[email protected]

Telefon
71 373 83 50-52

Komórka
609 722 889

Infolinia
-

Logowanie