Kategorie: / Pozostałe

Ekran System Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ekran System
5 / 5 2021-12-16

Miło, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze jakościowego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście godnego zaufania partnera w inwestycji. Ogromnym plusem tego miejsca jest, jak dla mnie, brak cenzurowania opinii. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-10-05

Analizuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet usunięte przez moderatora witryny. Tutaj wszystkie moje wypowiedzi widać praktycznie natychmiast po wysłaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej firmy, czy znanej korpo. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2021-06-12

Fajnie, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w zakupie odpowiednio dopasowanego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę solidnego sklepu. Dużym atutem tego portalu jest, przynajmniej dla mnie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2020-11-26

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o Ekran System

Ekran System

Siedziba
Poznań

WWW
http://ekransystem.com

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie