Kategorie: / Biuro / Komputery

ekrany.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ekrany.pl
5 / 5 2022-10-31

Przedtem zerknąłem na recenzje użytkowników o firmach i ich produktach lub usługach tylko na stronie firmy w Google i w sieciach społecznościowych. Teraz zawsze tu też zaglądam. Często ludzie wyrażają w tych opiniach swoje emocje, dlatego trudno z takich recenzji wyciągnąć konkretne informacje o recenzowanym przedmiocie. Ale w zamian mam pewność, że administratorzy strony nie usuwają recenzji.

5 / 5 2022-09-08

Przez ostatnie lata, sprawdzałem opinie konsumentów o firmach i ich ofercie głównie na stronach Google i mediach społecznościowych. Teraz jednak obowiązkowo zaglądam także tutaj. Czasami recenzje są mało konkretnie skoncentrowane na samym produkcie, więc nie dowiadujemy się wiele na jego temat. Jednak w zamian mam pewność, że administratorzy platformy nie zmieniają wypowiedzi.

5 / 5 2022-07-02

Bardzo mnie to cieszy, że mogę pomagać innym klientom w znalezieniu produktu, który spełni ich oczekiwania, zamówieniu potrzebnej usługi lub w znalezieniu wiarygodnego sklepu. Według mnie, jednym z głównych atutów tego serwisu jest brak manipulacji opinii. Opinie są publikowane niemal natychmiastowo na portalu, a administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-11-17

Tu nie tylko zamieszczam recenzje o sprzedawcach i ich produktach, ale przede wszystkim korzystam z tych opinii. Dzięki temu portalowi kilkukrotnie uniknąłem zawarcia umowy z niegodziwym sprzedawcą. Znalezienie wiarygodnej marki zamiast tego było dla mnie prawdziwym strzałem w dziesiątkę, i do tej pory jestem wiernym klientem tej firmy. Cieszę się, że jesteście tutaj.

5 / 5 2019-09-26

Bardzo dobry jakość obrazu na ekranach

Rzetelne opinie o ekrany.pl

ekrany.pl

Siedziba
Kraków

WWW
https://ekrany.pl/

Email
[email protected]

Telefon
12 4273420

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie